Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

ATI Garden Salon i Serwis Sprzętu Ogrodniczego we Wrocławiu

294
Cena: 99,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Ati Garden
Miasto: Wrocław
E-mail: poczta@ati-garden.pl
Telefon: 693220902
Strona www: http://ati-garden.pl
   
dodano: 2017.11.22
ważne do: 2018.02.20
wyświetleń: 66

Szczegóły oferty:

Zepsuła się kosiarka, a tu środek sezonu? Potrzebujesz profesjonalnej piły spalinowej? Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą kompleksowego serwisu sprzętu ogrodowego ATI Garden we Wrocławiu.

Nasza oferta dedykowana jest zarówno do osób indywidualnych oraz do firm, którzy dbają o ogród i chcą zapewnić sobie komfortową pracę. Naszą branżą jest dodatkowo naprawa maszyn i sprzętów ogrodniczych od producentów wielu marek gwarantując stuprocentowe bezpieczeństwo na wzór doświadczenia, które praktykujemy non-stop od roku 1991.

Specjalnością naszej centrali są głównie renowacje sprzętów o napędzie elektrycznym oraz spalinowym, a także kosiarek z możliwością siedzenia. Serwis ATI Garden oferuje również przegląd urządzeń oraz renomowany serwis gwarancyjny, między innymi: Honda czy GGP. Salon sprzętu ogrodniczego zapewnia konkurencyjne ceny oraz pełną satysfakcję. Nasza oferta opiera się też na dystrybucji stacjonarnej oraz on-line. W sklepie znajdziemy wiele kosiarek automatycznych, te z siedziskiem oraz tradycyjne, oraz inne sprzęty które są niezbędne przy pracy w ogrodzie. Dla zainteresowanych uruchomiliśmy dodatkowo wypożyczalnię, by w dobrej cenie wyposażyć się w maszyny warte kilka tysięcy i to wynajmujemy na godzinę, dobę czy parę dni.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na firmową stronę internetową ATI Garden lub skontaktuj się bezpośrednio z nami!

ATI Garden, ul. Karmelkowa 66, Wrocław
Aktualności
Reklama
Zareklamuj się