Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

ATI Garden Salon i Serwis Sprzętu Ogrodniczego we Wrocławiu

319
Cena: 99,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Ati Garden
Miasto: Wrocław
E-mail: poczta@ati-garden.pl
Telefon: 693220902
Strona www: http://ati-garden.pl
   
dodano: 2017.12.30
ważne do: 2018.03.30
wyświetleń: 112

Szczegóły oferty:

Awaria kosiarki, a tu czas rozpoczęcia sezonu? Poszukujesz dobrej pilarki spalinowej? Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą serwisu ze sprzętem ogrodowym ATI Garden w mieście Wrocław.

Oferta dedykowana jest zarówno do osób indywidualnych oraz do przedsiębiorstw, którzy troszczą się o ogród i chcą zapewnić sobie komfortową pracę. Naszą branżą jest dodatkowo naprawa sprzętów ogrodniczych i maszyn wielu marek gwarantując 100% bezpieczeństwo na podst. wieloletniego doświadczenia, które praktykujemy nieprzerwanie od roku 1991.

Naszą specjalizacją są głównie renowacje sprzętów o napędzie elektrycznym oraz spalinowym, a także automatycznych kosiarek z możliwością siedzenia. Serwis ATI Garden oferuje również przegląd urządzeń oraz renomowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, m.in. silników: Honda czy GGP. Oddział sprzętu ogrodniczego zapewnia najniższe ceny oraz satysfakcję z usług i produktów. Dodatkowo nasza oferta opiera się na dystrybucji stacjonarnej oraz online. W sklepie można znaleźć wiele kosiarek automatycznych, te z siedziskiem oraz tradycyjne, oraz inne sprzęty które są niezbędne w pracy ogrodowej. Dla zainteresowanych uruchomiliśmy dodatkowo wypożyczalnię, by w okazyjnej cenie zaopatrzyć się w maszyny warte kilka tysięcy i to wynajmujemy na godzinę, dobę czy parę dni.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wejdź na firmową stronę internetową ATI Garden lub skontaktuj się bezpośrednio z nami!

ATI Garden, ul. Karmelkowa 66, Wrocław
Aktualności
Reklama