Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Auto holowanie pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych - Poznań, kraj

416
Cena: 150,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Pomoc Drogowa Lidia Buda
Miasto: Poznań
E-mail: holowanie@i-poznan.pl
Telefon: 692797137
Strona www: http://holowanie.i-poznan.pl
   
dodano: 2018.04.12
ważne do: 2018.07.11
wyświetleń: 22

Szczegóły oferty:

Nasza firma proponuje usługi przez cały tydzień, 24 godziny na dobę, respektując indywidualne potrzeby każdego kierowcy.
Możemy zająć się konkretnym samochodem na drodze, ale możemy także przetransportować go do profesjonalnego warsztatu. Jesteśmy w stanie udostępnić znakomite auta zastępcze, które wpiszą się w oczekiwania każdego kierowcy.

Od początku naszej działalności trudnimy się holowaniem aut o różnym charakterze, w tym także samochodów dostawczych, motocykli czy maszyn rolniczych. Szeroki zakres oferowanych przez nas usług odnosi się także do lakiernictwa czy blacharstwa – w zależności od konkretnych preferencji naszych klientów.

Błyskawicznie oceniamy stan techniczny danego pojazdu, mając na uwadze określone usterki. Warto zaznaczyć, że nasi pracownicy posiadają ogromne doświadczenie w usługach z zakresu pomocy drogowej, dzięki czemu są w stanie podjąć się każdego zlecenia.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i osoby prowadzące większe firmy, ponieważ potrafimy dopasować usługę do wymogów klienta.

Pomoc Drogowa Lidia Buda, Poznań, województwo wielkopolskie
Telefon: 692797137
WWW: holowanie.i-poznan.pl
Aktualności
Reklama