Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Robex - laweta - Ojrzeń, Płońsk, Ciechanów, kraj

462
Cena: 99,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Robex
Miasto: Ojrzeń
E-mail: firma@robex-pomocdrogowa.pl
Telefon: 504950615
Strona www: http://robex-pomocdrogowa.pl
   
dodano: 2018.05.11
ważne do: 2018.08.09
wyświetleń: 16

Szczegóły oferty:

Masz problem z wydajnością swojego pojazdu? Wziąłeś udział w wypadku czy innej nieoczekiwanej kolizji drogowej w woj. mazowieckim? Pomoc Drogowa P.H.U Robex założona przez Roberta Staworko podejmie każde zadanie. Pomoc drogowa P.H.U Robex pracuje całodobowo w 7 dni w tygodniu.

Firma P.H.U Robex specjalizuje się w sprawnej asyście drogowej aut osobowych, dostawczych, terenowych, a także jednośladach i busów z niezawodnym wyposażeniem i jak najkrótszym czasem oczekiwania na terenach oraz w okolicach Ojrzeń, Ciechanów, Płońsk oraz drogi krajowej nr 7. Na domiar tego zakład pomocy drogowej dysponuje w swojej propozycji transport ciągników rolniczych, przyczep, wózków widłowych, jak i innych towarów, które da się zabrać na lawetę typu: palety, stal lub drewno. Transport lawetą zaopatrzoną w wyciągarkę dostarczane są na obszarze całego kraju!

Najistotniejsze atuty firmy to strefa miejska do 100 km, jak i współpraca z wieloma spółkami asistance a przede wszystkim firma P.H.U Robex ma rywalizujące ceny!.

W zamiarze zapoznania się bliżej z ofertą czy innych pytań odwiedź stronę internetową robex-pomocdrogowa.pl/ lub bezpośrednio skontaktuj się z nami:

P.H.U „ROBEX”
ul. Pułtuska 54
06-456 Ojrzeń (koło Ciechanowa)
Aktualności
Reklama