Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Pul Marek Autoholowanie - uczciwa pomoc na drodze w Białymstoku

465
Cena: 99,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Pul Marek Autoholowanie
Miasto: Białystok
E-mail: reklama@pomocdrogowa.bialystok.pl
Telefon: 604359907
Strona www: http://pomocdrogowa.bialystok.pl
   
dodano: 2018.05.14
ważne do: 2018.08.12
wyświetleń: 12

Szczegóły oferty:

Jeżeli chciałbyś skorzystać z usług fachowej pomocy drogowej to obowiązkowo sprawdź ofertę jaką przygotowała dla Ciebie moja firma.
Nazywam się Marek Pul i już od wielu lat świadczę usługi w branży pomocy drogowej oraz transportu samochodów. Moje przedsiębiorstwo świadczy profesjonalne usługi pomocy drogowej na terenie Białegostoku oraz okolicznych miejscowości. W moim zespole pracują tylko wykwalifikowani fachowcy od pomocy drogowej i holowania. Wszystkie prace są wykonywane są pod moim nadzorem dlatego jestem w stanie zapewnić najwyższą klasę moich usług.

W mojej ofercie możesz znaleźć przede wszystkim pomoc drogową polegającą na wyciąganiu pojazdów z rowów, wymianie kół na drodze, dowozie paliwa, usuwaniu drobnych awarii na drodze. Nadto zajmujemy się transportowaniem samochodów na terenie całej Europy, przywozimy samochody z zachodu i załatwiamy wszystkie niezbędne formalności.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Koniecznie wejdź na naszą stronę internetową, na której została udostępniona cała oferta.

Pul Marek Autoholowanie
ul. Moniuszki 80
15-196 Białystok
woj. podlaskie

Telefon: 604-359-907
Aktualności
Reklama